بيمارستان امام (ره)بهشهر
۱۴۰۰ چهارشنبه ۶ مرداد
br ENGLISH
معرفي درمانگاه

درمانگاه تخصصي بيمارستان امام خميني (ره) بهشهر در حال حاضر با حضور پزشكان متخصص در رشته هاي قلب و عروق ، داخلي، جراحي عمومي ، اطفال، مغز و اعصاب ، جراحي مغز و اعصاب، اعصاب و روان، ارتوپدي، چشم پزشكي ، گوش و حلق و بيني، پوست و مو، عفوني و ارولوژي (كليه و مجاري ادرار) و پزشكان فوق تخصص در رشته هاي جراحي پلاستيك و گوارش و كبد بالغين اماده خدمت رساني به مراجعين محترم مي باشد.

درمانگاه همه روزه به جز روزهاي تعطيل در شيفت صبح (14-7:30) فعال بوده و جهت رفاه مراجعين ، نوبت دهي بيماران يك روز قبل از ويزيت ساعت 12 ظهر از طريق تلفن گويا به شماره  34542702  صورت مي گيرد.

ـ درمانگاه قلب و عروق مجهز به دستگاه اكو و تست ورزش با حضور آقاي دكتر سعيد نوريان در روزهاي شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه

ـ درمانگاه داخلي و ديابت با حضور آقاي دكتر سيد عليرضا علوي زاده در روزهاي زوج و خانم دكتر نازنين نامدار در روز هاي فرد

ـ درمانگاه اعصاب و رون با حضور خانم دكتر ساناز صالح پور همه روزه و آقاي محمدمهدي رضايي در روزهاي شنبه و دوشنبه

ـ درمانگاه اطفال و جراحي عمومي همه روزه فعال مي باشد.

ـ درمانگاه ديابت بيمارستان امام خميني (ره) بهشهر با حضور متخصصين داخلي ، ديابت خانم دكتر نازنين نامدار در روزهاي فرد و آقاي دكتر سيد عليرضا علوي زاده در روزهاي زوج در شيفت صبح فعال مي باشد. در اين درمانگاه آموزش هاي فردي و گروهي، مباني و مراقبت هاي بيماران توسط گروه آموزشي شامل متخصص داخلي-ديابت و كارشناس پرستاري همه روزه و مشاوره تغذيه روزهاي شنبه و دوشنبه به جز روزهاي تعطيل ارائه مي گردد .

ضمنا ويزيت بيماران ديابتي پس از تشكيل پرونده در درمانگاه ديابت در هر بار مراجعه به صورت رايگان انجام مي گيرد.

1397/09/09
Powered by DorsaPortal